מה שחשוב לדעת אודות שיפוץ חדר אמבטיה ביתי

רבים אינם מודעים לכך שישנה אפשרות לחדש את האמבטיה הישנה ולהפכה לחדשה תוך שעות בודדות של עבודה. במרבית הבתים יש אמבטיות ישנות ומוזנחות למדי המביאות לתחושה לא הכי נעימה לרחוץ בהן.

ההתקדמות הטכנולוגית בת ימינו אינה פוסחת גם על עולם השיפוץ, כולל שיפוץ חדר אמבטיה ביתי – עד כדי הפיכתן לחדשות ממש. מדובר על ציפוי אמבטיות – שיטה המבוססת על חומרים פולימריים מתקדמים המותזים על האמבטיה הישנה באופן רב-שכבתי, כאשר לאחר תהליך ייבוש קצר ניתן כבר להשתמש באמבט המחודש.

שוכרים פוטנציאליים רבים המחפשים דירה להשכרה, נמנעים לעיתים קרובות מדירות בהן חדר האמבטיה נראה מיושן ואפילו מעט מוזנח. כולנו ביקרנו מספר פעמים בחיינו בדירות בהן נגעלנו במידה מסוימת מהלכלוך או הקילופים שהתפתחו להם בחדר האמבט של הדירה, במשך שנות ההזנחה.

כולם יוצאים נשכרים מחידוש האמבטיה – גם השוכרים שנהנים להם מאמבט חדש, המקרין תחושת ניקיון וצחצוח, כמו גם המשכירים, שפתאום יותר שוכרים אוהבים את הדירה שלהם ורוצים לחתום עוד באותו היום.

צביעת האמבט היא פעולה הכרחית, הן עבור המשכיר והן עבור השוכר, וללא ספק משביחה את ערכו של הנכס, שלא לדבר על שיפור פני הדירה באופן כללי. צביעת אמבטיה אינה מזכירה שיפוץ אמבט, כיוון שמדובר בפעולה פשוטה הרבה יותר, שאינה כוללת שבירת אריחים, ריצוף ופעולות נוספות.
תהליך הצביעה כולו אורך כ-2-4 שעות עבודה, ללא היווצרות לכלוך. 16 שעות אחר-כך כבר ניתן להשתמש שוב באמבטיה המיופה.

קיים פתרון גם לאמבטיות פח שהותקנו בארץ בשנות ה-1980. הפתרון כולל "הלבשת" אמבטיה אקרילית על זו הקיימת; האמבטיה החדשה אינה מחלידה לעולם. הלבשת אמבטיה יקרה יותר, כאשר המחיר הממוצע נע בסביבות 1300 ש"ח, בעוד מחיר הצביעה נע בסביבות 600 ש"ח, כולל אחריות.

מילות סיכום על שיפוץ חדר אמבטיה ביתי

ניתן לראות ששיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך שיכול להסתיים עוד באותו יום, באם מתקשרים עם אנשים המקצוע המתאימים. תוכלו לעשות זאת באמצעות סקירה אינטרנט קצרה ואיתור אנשי המקצוע המתאימים. מומלץ לעשות סקר טלפוני בו תשאלו שאלות חשובות, כולל שאלות אודות ניסיונו של איש המקצוע ואף לבקש טלפונים של לקוחות עבר שיוכלו לענות לכם על שאלות נוספות.

אחר סקירה טלפונית, תוכלו להזמין את איש המקצוע לביקור בביתכם, על-מנת שיסקור את המצב ויחליט על תכנית עבודה מסודרת המתאימה למצב הנוכחי של חדר האמבט שלכם. הסתייעו ברשת האינטרנט גם על-מנת ללמוד על טווח מחירים של עבודות מסוג זה.