השירותים שלנו

אנו עוסקים במגוון תחומים שונים המהווים אבני יסוד בשיפוץ בתים קיימים ובבניית בתים חדשים: עבודות טייח, גבס, חשמל ואינסטלציה.

טייח

טייח הוא למעשה שכבת מעטפת לקירות. טייח פנים הוא מעטפת פנים הבית, עליה מודבקים חיפויים שונים או נמרחת שכבת צבע. טייח מהווה חלופה טובה לצמנט הקלאסי וכך הופך בהדרגה לבחירה המועדפת של קבלנים.

טייח הוא באופן כללי חומר מריח התורם משמעותית לאסתטיקה, כמו גם לתכונות הבידוד של קירות. קיימים שני סוגי טייח עיקריים – על בסיס צמנט או גבס. טייס גבס אינו כולל צמנט, חול וסיד, אלא פרליט (במקום חול), גבס ותוספים אחרים המחזקים את התערובת.

גבס

הגבס כיום אינו מהווה רק מחיצה או קיר. הגבס נכנס בימינו לעולם העיצוב המודרני. אדריכלים נוהגים להכניס את הגבס למפרט הבנייה כרכיב משמעותי, הלוקח חלק בעיצוב הבית.

בעולם משתמשים בגבס שנים רבות לצרכי בניית מגורים ומשרדים, בנייה קלה ומחיצות גבס. הגבס תופס נפח הולך וגדל בעולם השיפוצים והבנייה הקלה במתחם פנים הבית, מרכז הקניות או המשרד. קיימת כיום מגמה נראית לעין של הפיכת הגבס לאלמנט עיצובי של ממש, המסייע בפתירת התלבטויות בבניית מזנון, קונכיות, נישת טלוויזיה, קשתות ופינות עגולות.

חשמל

חשמל הוא לחלוטין אינו משחק ילדים. אדם שאינו מוסמך לעסוק בתיקוני חשמל, לא יוכל להבין ולהבדיל בין תקלות חשמל שונות ומהו מקורן ובכך יסכן את עצמו ואת סובביו.

בכל תקלה או בעיית חשמל יש לקרוא לחשמלאי מוסמך, המורשה לטפל בתקלות ובעיות חשמל; זהו חשמלאי שלמד במשך שנים את רזי מקצוע החשמל ואחר-כך עבד תוך צבירת ניסיון בתחום זה, תחת פיקוח חשמלאי בכיר ומנוסה יותר.

חשמלאי מוסמך חייב להיות בעלי רישיון ולהציגו בשעת הצורך.

אינסטלציה

אינסטלאטור, הקרוי בעברית "שרברב", הוא מקצוען המתמחה באינסטלציה ותיקוני צנרת. אינסטלאטורים מתמחים במגוון של בעיות ביתיות ומשרדיות, כגון: בעיות צנרת, סתימות, פיצוצים, שיפוצים בבית, הכנה לבית חדש ונזילות. האינסטלאטור אחראי אף על התקנת כלים סניטריים ועליו לדעת לתמרן נכונה בין עבודות הצנרת לבין עבודות השיפוץ השונות הנערכות באותו זמן.

אינסטלאטורים לומדים תיאוריה ופרקטיקה של מתקני תברואה ביתיים, הכוללים: מערכות אינסטלציה, צנרת אספקת מים קרים וחמים, סניטציית מי ביוב (מי דלוחין), מערכות חימום תת-רצפתי, מערכות השקיית גינות, מערכות סולאריות ועוד. האינסטלאטור מיישם כלים מדעיים כדוגמת – יסודות ההידרוסטאטיקה (התנהגות המים במנוחה) וההידראוליקה (התנהגות המים), חיכוך מים, כלים שלובים, הפסדי לחץ ועוד.

שיפוץ ללא מקדמה – תשלום בגמר העבודה! לחץ לקבלת הצעה